پیشنهادهای ویژه

محصولات فروشگاه

 

## علاوه بر تخفیف %۱۰ برای خرید نقدی (پرداخت آنلاین) و ارسال در سریعترین زمان ##

  ◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۴۵ هزار تومان بازی PC، یک بازی رایگان با انتخاب ما ►►

◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۶۰ هزار تومان بازی PC، یک بازی رایگان با انتخاب خودتان ►►

   

 

## علاوه بر تخفیف %۱۰ برای خرید نقدی (پرداخت آنلاین) و ارسال در سریعترین زمان ##

  ◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۵ بازی XBOX، یک بازی رایگان با انتخاب ما ►►

◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۸ بازی XBOX، یک بازی رایگان با انتخاب خودتان ►►

 

 قطعی و مشکلات اتصال به سرورهای شرکت EA

1,224 بازدید

| اختصاصی پاکت گیمز |

 

 

 

توضیحات خبر : الکترونیک آرتز به بازی بازها هشدار داد که ممکن است طی چند ساعت آینده دچار مشکلاتی مانند قطعی در بازی ها و سرویس های EA شوند. اما EA لیستی از بازی ها یا سرویس هایی که ممکن است دچار مشکل بشوند را منتشر نکرده است که نشان میدهد این قطعی به صورت اتفاقی بوده است تا از پیش تعیین شده. جهت خواندن خبر همراه ما باشید…

 

گیم اسپات اعلام کرده است که آن ها توانسته اند به سرور های بازی Star Wars Battlefront اکس باکس متصل شوند. البته اینجور مشکلات، جزء آن دسته مشکلاتی است که به مرور زمان خود را نشان می‌دهند.

 

سرورهای EA در حال حاضر با مشکلاتی رو به رو شده است. امکان بروز قطعی در بخش خدمات و پشتیبانی EA نیز وجود دارد. ما در حال کار بر روی این مشکل هستیم تا هرچه زودتر آن را بر طرف کنیم.

 

_______ EA Support – @AskEASupport – December 24th

 

همانطور که خاطرتان هست، سال پیش در روز کریسمس سرورهای PSN و Xbox Live هردو به دلیل حملات متعدد هکرها از کار افتادند و حالا بازی بازها نگران‌اند که این اتفاق دوباره و اینبار برای EA تکرار شود. شاید باز هم کریسمس جوانان خراب شود و نتوانند بازی کنند البته اتفاقات سال گذشته تلخ ترین کریسمس برای بازی سازان و شرکت های بزرگ بود زیرا ارتش های سایبی به جانشان افتادند و دست بردار نبودند در این میان کاربران ضررهای مالی بسیاری کردند و هیچ کس این ضرر ها را جبران نکرد.

 

اگر مانند سال پیش سرور شرکت ها در کریسمس مورد نفوذ و هک قرار بگیرد صدمات جبران ناپذیر بسیاری به آنها وارد خواهد شد از جمله هزینه های سنگین و پرداخت غرامت به کاربران شاید EA در حال بالابردن امنیت سرور های خود است تا از این مسائل جلوگیری نماید و دور بماند حال باید دید این اتفاقات برای کدام شرکت رخ می دهد.

 

آخرین اخبار دنیای بازی را در کانال تلگرام پاکت گیمز دنبال کنید

نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

 

آنی شرلی با موهای قرمز

 

 

سیمپسون‌ها

 

 

Batman Arkham City

 

 

۰ نظر
Admin#1

۰ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید


تبلیغات

محل تبلیغات شما