پیشنهادهای ویژه

محصولات فروشگاه

 

## علاوه بر تخفیف %۱۰ برای خرید نقدی (پرداخت آنلاین) و ارسال در سریعترین زمان ##

  ◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۴۵ هزار تومان بازی PC، یک بازی رایگان با انتخاب ما ►►

◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۶۰ هزار تومان بازی PC، یک بازی رایگان با انتخاب خودتان ►►

   

 

## علاوه بر تخفیف %۱۰ برای خرید نقدی (پرداخت آنلاین) و ارسال در سریعترین زمان ##

  ◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۵ بازی XBOX، یک بازی رایگان با انتخاب ما ►►

◄◄ با خرید نقدی بالغ بر ۸ بازی XBOX، یک بازی رایگان با انتخاب خودتان ►►

 

 نقد و بررسی بازی The Division Beta؛ این دیگر شوخی نیست

1,349 بازدید

| اختصاصی پاکت گیمز |

 

4bb500f9f0ed6640b2f33b81c5a62fa4b4ef2338.jpg__1920x1080_q85_crop_upscale

 

 

توضیحات خبر : بعد از گذشت چند روز و مقایسه بازی The Division Beta در کنسول PS4 ،XboxOne و PC با یکدیگر، حال نقد و بررسی از نسخه ی بتای این بازی داریم. کارهایی که باید انجام دهیم تا در بازی بتوانیم زنده بمانیم و نکاتی که باید آن ها را رعایت کنید، نسخه اصلی بازی از شش هفته دیگر وارد بازار می شود. جهت خواندن خبر همراه ما باشید…

 

حرکت به سوی تاریکی

 

هر چند هنوز شش هفته تا انتشار نسخه اصلی بازی The Division Beta باقی مانده است، این روزها بحث و جدل روی نسخه ی بتای این بازی بسیار گرم است. این بازی تحت پلتفورم های پلی استیشن ۴ و کامپیوتر و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

شما در این بازی باید برای زنده ماندن، باید غارت کنید و بکشید، به آتش بکشید، فرار کنید و هر چه سر راه است نابود کنید، همین.

 

کار تیمی

 

اول، هیچوقت به صورت تنها وارد مناطق تاریک نشوید. شما باید با تیم خود باشید، و اگر تیم ندارید، باید در طول بازی دوستانی را برای خود پیدا کنید. البته ممکن دوستان به شما نارو بزنند و هر چه دارید بدزدند. زمان رسیدن به سطح هشت، شما توانایی ساختن مسابقاتی در مناطق تاریک را دارید. شما باید با تیم خود به صورت استراتژیک و تاکتیکی حرکت کنید.

 

 

2991624-tctd_1601_web_screenshot_team_street_encounter

 

از همه چیز یاد بگیرید، حتی زمین

 

یکی از نکات کلیدی برترین بازیکن بودن در این بازی، منطبق بودن با نقشه و زمین است  زمین ها مثل خانه های شما هستند. مثلاً اگر خوب حواستان را ندهید، موقع راه رفتن توی خیابان بر روی یک مین اتوماتیک می روید و کشته خواهید شد. شما وسایلی هم برای تشخیص نقشه دارید. موبایل هایی با سیگنال های قوی، جی پی اس که کمک فراوانی به شما خواهد کرد. بقیه وسایل را باید خودتان پیدا کنید.

 

تجدید قوا

 

مهمات شما در بازی حکم مرگ و زندگی شما را دارند، یک (فایو سون) ساده می تواند شما را از یک منطقه مملو از دشمنان نجات دهد، فقط شانس آن بستگی به هوش و سطح بازی شما دارد. شما همیشه باید در جست و جوی اسلحه و تیر و مهمات باشید. همه بازیکنان همین طور هستند. غنامت ها به سمت شما نمی آیند، شما به سمت غنامت ها می روید

 

شما باید ایستگاه های خوبی را برای غارت انتخاب کنید تا وسایل خوبی را به چنگ آورید، شما همه چیز را می توانید غارت کنید، حتی عینک افراد را در طول بازی شاید با منابع مخفی و جالبی برخورد کنید که در کل بازی پخش شده اند. در مناطق تاریکی منابع زیادی وجود دارد، همچنین در کنار آن دشمنان زیادی نیز وجود دارد.

 

اگر هوشمند فکر نکنید، مرده اید

 

باید خود را دقیقاً در آن موقعیت قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید تا از جان خود حفاظت  کنید. احتمالاً هنگام بازی کردن کیف های پول زردی روی زمین خواهید دید، این ها ریسک های بزرگ بازی هستند، بعضی ها تا ۳۰۰ دلار پول دارند و بعضی ها یه بمب اتوماتیک هستند! وقتی با یک تیم به جلو حرکت می کنید، هر ثانیه احتمال حمله به شما وجود دارد پس خود را بهترین مکان در تیم قرار دهید .

 

 

2917756-tctd_screen_turret_e3_150615_4pm_pt_1438694639

 

آخرین اخبار دنیای بازی را در کانال تلگرام پاکت گیمز دنبال کنید

نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

 

Fifa 17

 

 

Lego Movie Videogame

 

 

NARUTO Ninja STORM 4

 

 

۰ نظر
Admin#1

۰ نظر ارسال شده است

شما هم نظری ارسال کنید


تبلیغات

محل تبلیغات شما